Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Buitenexpositie Trots in Gouda

12/05/2021 @ 08:00 - 26/05/2021 @ 17:00

De foto-expositie Trots komt naar de Nieuwe Markt in Gouda. Met achttien foto’s van verschillende transgender personen. De foto’s zijn vanaf 12 mei twee weken te zien. Op 17 mei, de Internationale Dag tegen Homo-, Bi- en Transfobie (Idahot), is de officiële opening.

Op 17 mei is er wereldwijd aandacht voor discriminatie en geweld op grond van seksuele oriëntatie, genderidentiteit, expressie of seksekenmerken.

De officiële opening van de foto-expositie (die eerder ook in Nijmegen te zien was) is dan om 15.00 uur op de Nieuwe Markt. ’s Avonds om 20.00 uur is er een gesprek vanuit de Chocoladefabriek (de bibliotheek). Dat gesprek gaat over het belang van rolmodellen. Tweede Kamerlid Lisa van Ginneken neemt eraan deel, en ook Ryan Ramharak, beleidsmedewerker OCW, die non-binair en queer is. De talkshow is te volgen via www.livestreamonline.nl/transtalks.

Organisatie van de expositie en de openingsdag is de Regenboog Alliantie Gouda. De alliantie is belangenbehartiger voor de Goudse lhbti’ers. Gouda is een Regenboogstad sinds 2018. Kijk ook op de website: www.regenboogalliantie.nl.

Gegevens

Begin:
12/05/2021 @ 08:00
Einde:
26/05/2021 @ 17:00
Evenement Categorie:
Evenement Tags:
, , , ,
Site:
www.regenboogalliantie.nl

Locatie

Nieuwe Markt, Gouda
Nieuwe Markt
Gouda, Nederland
+ Google Maps